Přeskočit na obsah

Počasí Stará Ves (okres Bruntál) - Slunečno.cz

UBYTOVÁNÍ + RESTAURACE + WELLNESS & SPA

MOŽNOST PENZE, POLOPENZE V RESTURACI SEVERKA.

Nabízíme Vám ubytování v nově postavené chatě ležící přímo ve SKI areálu Stará Ves v ideální poloze zajištující klid a soukromí pro vaši dovolenou. Ubytovací kapacity je 32 lůžek, vhodné pro skupinovou dovolenou, rodinnou dovolenou s dětmi, ale také pro dovolenou ve dvou.

Vybavení a služby chaty Severka nabízí kompletní zázemí pro strávení jak aktivní, tak i relaxační dovolené. Hosté se mohou ubytovat ve 2 až 4 lůžkových apartmánech s vlastní kuchyňkou, apartmány jsou vybaveny tak, aby návštěvníkům poskytovaly maximální pohodlí během ubytování.

Chata Severka se nachází v obci  Stará Ves u Rýmařova, která je součástí chráněné krajinné oblasti Jeseníku. Tato lokalita nabízí v zimě  kvalitní lyžařský areál s nočním lyžováním se sjezdovými tratěmi o celkové délce 1100m pravidelně rolbou upravovány a desítky kilometrů upravovaných běžkařských tratí.

 

V  létě cyklotrasy, pěší desítky kilometrů   turistických naučných stezek,  houbaření a grilovaní u horského potoka. Pro vyznavače letních sportovních aktivit je chata severka vynikajícím výchozím místem pro pěší i cyklistické túry na Skřítek (7km), Alfrédovu chatu (6km), na Jelení studánku ležící na hlavním hřebenu Jesenických hor (9km), skalní město Rabštejn (7km), Petrovy kameny (15km) a Praděd (18km).

Chata Severka Jeseníky, Potočná ul. 396, Stará Ves u Rýmařova.